Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie

Gastroenterologie X

Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie Hradec Králové

Gastroenterologie Hradec Králové

    v době pandemie COVID-19

je on-line objednací kalendář mimo provoz.

Děkujeme za pochopení

Gastroenterologie s.r.o. byla založena roku 2006 a od počátku existence zaměřila své spektrum působnosti na územní pokrytí medicínské činnosti v oblasti onemocnění trávicího ústrojí. Jejím cílem je dosáhnutí co nejdokonalejší diferenciální diagnostiky s co možná největším počtem spokojených klientů.

Pracovní tým našeho zařízení se skládá z vysoce kvalifikovaných pracovníků s dlouholetými klinickými zkušenostmi v oblasti gastroenterologie a hepatologie.

Každoročně naše ambulance ošetří více jak 5000 pacientů a provede 1100 endoskopických vyšetření (gastroskopie, kolonoskopie).

Ministerstvo zdravotnictví České republiky delegovalo naší gastroenterologii mezi referenční pracoviště podílející se na uskutečňování Programu prevence kolorektálního karcinomu.

Gastroenterologie

Gastroenterologie je jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících oboru vnitřního lékařství. Základními endoskopickými metodami jsou v gastroenterologii transnasální gastroskopie a koloskopie (kolonoskopie)

Metody 

endoskopická vyšetření


léčba obezity (hubnutí)


léčba hemeroidů (hemoroidů)


 regenerační technika očisty tlustého střeva (Hydrocolon)

Gastroenterologické vyšetření

  • Gastroenterologické vyšetření - Gastroenterologie Hradec Králové (objednání na gastroenterologické vyšetření je možné provést on-line nebo telefonicky)
  • Léčení hemeroidů bezbolestně laserem - nejenom gastroenterologie v Praze a v Pardubicích ale i diodovým laserem v  Hradci Králové

 

Gastroenterologický slovník

Gastroenterologie a hepatologie je obor zabývající se chorobami trávicího traktu (jícen, žaludek, střeva, játra, žlučník,slinivka břišní a hemeroidy).♦ gastroskopie - vyšetření žaludku ♦ transnasální gastroskopie - vyšetření žaludku přes nos ♦ kolonoskopie (koloskopie) - vyšetření tlustého střeva ♦ bezbolestná kolonoskopie ♦ hemoroidy (hemeroidy) - rozšířené žilní městky konečníku ("zlatá žíla") ♦ léčba hemeroidů  ♦ hemeroidy a jejich léčba  ♦ hemeroidy léčba  ♦ hemeroidy fotky  ♦ trombóza hemeroidu - krevní sraženina ♦ léčba hemeroidů diodovým laserem (Help-HALO) ♦ screening - vyšetřovací program prevence ♦ kolorektální karcinom - rakovina tlustého střeva a konečníku ♦ obezita  ♦ žaludeční balónek (BIB, SPATZ)  - zdravé hubnutí - ketogení dieta s nízkým obsahem sacharidů, která organismus nutí využívat jako zdroj energie ve zvýšené míře tuky  ♦ hubnutí ♦ hydrocolon - regenerační očista tlustého střeva (hydrocolonterapie) ♦ gastrologia pl

 

Žaludeční balónek BIB

Endoskopická metoda hubnutí pro pacienty s obezitou.  Naplněný žaludeční balónek poskytuje pocit sytosti a plnosti žaludku, který vede ke sníženému množství zkonzumovaného jídla a usnadní osvojit si nové stravovací zvyklosti. 

Koloskopie (kolonoskopie)

Koloskopie je vyšetření tlustého střeva. Koloskopie příprava

Kontakty

 

 

Hemeroidy a jejich léčba

Po léčbě hemeroidů diodovým laserem dojde k přerušení toku krve, které následně vede k vymizení potíží. Podívejte se na hemeroidy fotky

Ukázka: Diodový laser - video

 


LeftKvěten 2021Right
PoÚtStČtSoNe
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Legenda
- Diodový laser Ošetření hemoroidů diodovým laserem

- Hemeroidy Vyšetření hemeroidů

Kontakty:  Gastroenterologie s.r.o. 

Objednavání On-line

  • Mobil:  +420 721 405 317
  • Mobil:  +420 724 751 280 (Hydrocolon)
  • E-mail: gastro@gastroenterologie-hk.cz

Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie

©2020 Gastroenterologie s.r.o.