Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie

Gastroenterologie X

Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie Hradec Králové

Koloskopie

 
Koloskopie (kolonoskopie) je vyšetření tlustého střeva, kterému předchází příprava, jejímž cílem je dokonalá očista od stolice.

Před výkonem se podává uklidňující nitrožilní injekce společně s inhalací oxidu dusného s kyslíkem ("rajský plyn") a střevo je plněno oxidem uhličitým ke zmírnění případných nepříjemných pocitů.


Koloskopie (kolonoskopie) se provádí v poloze na levém boku a přístrojem zavedeným přes konečník se vyšetřuje celé tlusté střevo

Nebojte se !

  • Vyšetření prakticky nemá komplikace a je nebolestivé
  • Naše pracoviště je vybaveno moderní technikou a v provádění vyšetření máme velké zkušenosti.

Léčba hemoroidů        

Screeningové vyšetření je program zaměřený na prevenci a včasné odhalení nádorového onemocnění konečníku a tlustého střeva.


Každý občan starší padesáti let má možnost jednou za dva roky požádat svého praktického lékaře a ženy taktéž svého gynekologa o test na přítomnost krve ve stolici (TOKS).


Právě tato může být totiž jedním z prvních příznaků rakoviny. Do vzorku stolice se kápne indikační činidlo, které okamžitou změnou barvy prokáže přítomnost krve ve stolici. Test si můžete provést sami doma a poté odevzdat svému lékaři k vyhodnocení. Ale to ještě zdaleka nemusí znamenat, že máte rakovinu. Většina pozitivních nálezů je způsobena hemeroidy nebo střevními polypy. Diagnózu stanoví  lékař specialista na základě endoskopického vyšetření (kolonoskopie) .

Genetický test Septin9 umožňuje až v 90% odhalit marker specifický pro rakovinu konečníku a tlustého střeva (nenahrazuje koloskopii)

 

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 

 


Žaludeční balónek BIB

Endoskopická metoda hubnutí pro pacienty s obezitou.  Naplněný žaludeční balónek poskytuje pocit sytosti a plnosti žaludku, který vede ke sníženému množství zkonzumovaného jídla a usnadní osvojit si nové stravovací zvyklosti. 

Koloskopie (kolonoskopie)

Koloskopie je vyšetření tlustého střeva. Koloskopie příprava

Kontakty

 

 

Hemeroidy a jejich léčba

Po léčbě hemeroidů diodovým laserem dojde k přerušení toku krve, které následně vede k vymizení potíží. Podívejte se na hemeroidy fotky

Ukázka: Diodový laser - video

 


LeftDuben 2021Right
PoÚtStČtSoNe
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Legenda
- Diodový laser Ošetření hemoroidů diodovým laserem

- Hemeroidy Vyšetření hemeroidů

Kontakty:  Gastroenterologie s.r.o. 

Objednavání On-line

  • Mobil:  +420 721 405 317
  • Mobil:  +420 724 751 280 (Hydrocolon)
  • E-mail: gastro@gastroenterologie-hk.cz

Koloskopie - Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie

©2020 Gastroenterologie s.r.o.