Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie

Gastroenterologie X

Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie Hradec Králové

InBody analyzátor

Měřicí metoda pro stanovení množství svaloviny, tuku a vody v těle se nazývá bioelektrická impendanční analýza (bioimpendance). Při této metodě prochází tělem slabé, pro lidské tělo naprosto bezpečné a nepostřehnutelné elektrické proudění. Měření je založeno na skutečnosti, že elektrický proud prochází snadněji tekutinou v našich svalech než tukem.

Obezita není jen otázka celkové váhy těla. Tato je definována jako přítomnost nadbytečného tuku v těle. Jsou jedinci s velkou hmotností ale s vyváženým poměrem tuku a svalů, stejně tak i lidé hubení s výrazně zvýšeným podílem tuku. Stanovení poměru váhy a tuku, je proto základním předpokladem pro stanovení tělesné zdatnosti a dobrého zdraví. Standardní váhy nejsou schopny poskytnout tyto důležité informace. Měření vody v těle je dalším důležitým ukazatelem kondice organismu, neboť tato je po kyslíku druhou nejdůležitější živinou v těle.

Měření: hmotnost, BMI, celková voda v těle, hmotnost bez tuku, hmotnost tuku v těle, procento tuku v těle, poměr pas-boky, základní metabolická potřeba.

Upozornění: metoda bioimpedance není vhodná pro osoby s tělními stimulátory či dalšími elektronickými implantáty.
 


Žaludeční balónek BIB

Endoskopická metoda hubnutí pro pacienty s obezitou.  Naplněný žaludeční balónek poskytuje pocit sytosti a plnosti žaludku, který vede ke sníženému množství zkonzumovaného jídla a usnadní osvojit si nové stravovací zvyklosti. 

Koloskopie (kolonoskopie)

Koloskopie je vyšetření tlustého střeva. Koloskopie příprava

Kontakty

 

 

Hemeroidy a jejich léčba

Po léčbě hemeroidů diodovým laserem dojde k přerušení toku krve, které následně vede k vymizení potíží. Podívejte se na hemeroidy fotky

Ukázka: Diodový laser - video

 


LeftBřezen 2021Right
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Legenda
- Diodový laser Ošetření hemoroidů diodovým laserem

- Hemeroidy Vyšetření hemeroidů

Kontakty:  Gastroenterologie s.r.o. 

Objednavání On-line

  • Mobil:  +420 721 405 317
  • Mobil:  +420 724 751 280 (Hydrocolon)
  • E-mail: gastro@gastroenterologie-hk.cz

InBody analyzátor - Gastroenterologie Hradec Králové Gastroenterologie

©2020 Gastroenterologie s.r.o.